WÓZKI WIDŁOWE - Serwis Części Konserwacja
Biuro: H - 1239 Budapest, Tompaház u. 2/a Dyrektor: Ferenc Bokor Mobil: 0036/70-392-6718
Telefon: 0036/1-285-8958 Fax: 0036/1-289-0002 E-mail: info@orgopa.hu Web: www.orgopa.hu
Magyar English Deutsche Roman Russian Hrvatski Poland Slovensky

O NAS

 

Nasza firma specjalizuje się naprawą i konserwacją wózków widłowych, podnośników i urządzeń mechanicznych, od roku 2001 oferujemy te usługi naszym klientom, oraz sprzedajemy po przystępnych cenach części zamienne.

Odpowiedni stosunek jakości do ceny zapewniamy oferując o 30-40% tańsze usługi niż serwisy węgierskie. Zapewniamy pełne usługi serwisowe w zakresie marek LINDE, YALE, STILL, oraz Jungheinrich. Marki te określają nasze główne ukierunkowanie, w związku z czym podejmujemy się pełnych napraw, serwisów okresowych oraz serwisów kwartalnych. Do wykonywania powyższych prac naprawczych i konserwacyjnych dysponujemy wysokiej jakości narzędziami i materiałami. Stanowi to podstawę jakości oferowanych przez nas usług.

Nasze usługi

W ramach naszych usług oferujemy: zadania konserwacyjne, naprawy na miejscu, programowanie i sprzedaż części zamiennych.

Prace konserwacyjne

Do prac konserwacyjnych należą serwisy okresowe (po 500 motogodzinach) lub serwisy kwartalne. W każdym przypadku nasza firma zapewnia klientom wszystkie potrzebne materiały, dbamy również o utylizację zużytych części i materiałów.

Prace naprawcze na miejscu

Dla wygody naszych klientów - w miarę możliwości - prace naprawcze wykonujemy na miejscu, naszą pracę charakteryzuje precyzja i szybkość działania, aby urządzenia mechaniczne w możliwie jak najkrótszym czasie były znowu sprawne i gotowe do eksploatacji.

Bezpłatnie wykonujemy wstępną ofertę cenową prac naprawczych, która zawiera wyszczególnione materiały i ich ceny, oraz czas pracy i przewidywane koszty.

Na dostarczone i wbudowane przez nas części zamienne potrzebne do prac naprawczych dajemy 6-cio miesięczną gwarancję. Czas dostarczenia części zamiennych wynosi maksimum 3 dni.

Programowanie

Programowanie umożliwia interpretację i kasowanie komunikatów, kodów usterek, kalibrowanie wartości prowadzenia i podnoszenia, oraz zerowanie liczników po przeprowadzonych serwisach okresowych.

Dostawa części zamiennych

Dostawa części zamiennych odbywa się za pośrednictwem partnerów zagranicznych, ale my dostarczamy je do klientów. Marża części zamiennych wynosi zaledwie 12%, (do tego dochodzą koszty logistyczne). W ten sposób dzięki nam potrzebne części zamienne otrzymają Państwo najtaniej.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Za pośrednictwem naszych usług zapewnicie swojej firmie najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny w połączeniu z szybkim i precyzyjnym wykonaniem pracy. Aby zapoznać się z naszymi wymogami jakościowymi proszę zobaczyć nasze referencje.

Skontaktujcie się z nami!


Zadzwoń do nas!

COŚ SIĘ ZEPSUŁO?
Zadzwoń do nas!
Zadzwoń do nas!
+36 1 285 8958
+36 70 392 6718
E-mail: info@orgopa.hu

HOME | O NAS | KONTACT | ZAMOWIENIE CZESCI - PROSBA O OFERTE | SITEMAP
© 2017 Orgopa Trans All Rights Reserved